30 Nisan 2007 Pazartesi

Lütfen Doğayı Koruyalım


Milli, doğal su kaynaklarının korunması için, personelinin katkısıyla çalışmalar yapmaktadır. Tüm personelimiz, gerek çalıştığı mağazada, gerekse kendi evinde, su kaynaklarını kullanırken, dikkat etmekte, su kaynaklarının boşa akmaması ve harcanmaması için gereken özeni göstermektedir. Lütfen siz değerli müşterilemiz de suyunuza sahip çıkınız ve su kaynaklarının boşa akmasını engelleyin.

WWF Türkiye tarafından hazırlanan “Suyumuzu nası tüketiyoruz?” ismli animasyonu izlemek için lütfen tıklayın

23 Nisan 2007 Pazartesi

Topluma ve Eğitime katkı ve amaçlarımızMilli Pazar, müşterilelerinin alış veriş ihtiyacını karşılamanın yanı sıra, Bursanın en büyük süpermarket zincirinden biri olarak çinde yaşadığı topluma olan sosyal sorumluluk görevini de yerine getirmek için, karının belli bir kısmını "Topluma ve eğitime katkı" çerçevesinde değerlendirmektedir. 2006 yılında başlamış olduğumuz Eğitime ve Topluma katkı projemiz büyüyerek devam ediyor. Eğitim, özellikle çocuklarımızın yarınları için oldukça önemli unsurdur, bunun farkında olan Milli Pazar, eğitime katkılarını sürdürecektir. Aydınlık yarınlar için, eğitime katkı, çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almalarına katkı sağlamak amacıyla, şirketimizin ve personelimizin gönüllü katılımıyla sürecektir.

Proje hedefimiz : Tüm Milli Pazar şubelerine birer kardeş okul bulmak ve bu kardeş okulun çeşitli ihtiyaçlarını belirli düzeyde karşılamak. Okula yapılan katkılar , malzeme ve öğrenci ihtiyaçları şeklinde olup, okulların taleplerinin pazarlama ve eğitim departmanımız tarafından değerlendirilmesi sonucu, sosyal sorumluluk temsilcilerimiz aracılığı ile yapılmaktadır. Şu anda 3 adet olan kardeş okul sayımızı en kısa zamanda 10'a çıkarmak ve 4000 öğrenciyi kapsayan projemizi 12000 öğrenciye çıkarmayı hedeflemekteyiz.

Proje kapsamında 2007 yılı içinde mağazalarımızda müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin katılımıyla projeye aktardığımız oranı büyütmeyi ve daha çok kardeş okula ve öğrencimize ulaşmayı hedeflemekteyiz.

22 Nisan 2007 Pazar

Sosyal Sorumluluk çalışmalarımız devam ediyor

Mustafa Dörtçelik İlk Öğretim Okulu

Mustafa Dörtçelik İlk Öğretim Okulu Folklor takımı, Etkinliğin destekçisi Milli Pazar afişinin altında

Mustafa Dörtçelik İlk Öğretim Okulu öğrencilerinden biri bağlama çalarken
- Yiğitler mahallesinde bulunan kardeş okulumuzun, okul aile birliğinin Killim düğün salonunda yapmış olduğu etkinliğe katıldık. Etkinliğin çekiliş töreninin hediyelerini verdik ve etkinliğe Sosyal Sorumluluk temsilcilerimizi yolladık. Yapılan etkinliğe öğrebci aileri de katıldı ve Milli Pazar olarak üzerimize düşen sorumluluğu yapmaktan dolayı mutlu olduk.

Şerif Artış İlk Öğretim Okulu


Yıldırım Mağazası çalışanlarımız, Şerif Artış İlk Öğretim Okulu öğrencileriyle

Şerif Artuş İlk öğretim okulu öğrencilerinden biri Bölge Satış Şefimizle.

Yıldırım mağazası çalışanlarımız ve okul öğrencileri arasında arkadaşlıklar bile kuruldu.
- Yıldırım mağazası çalışanlarımız, sosyal sorumlululuk temsilcilerimizle birlikte, Şerif Artış İlk Öğretim Okulu’na ziyarette bulundular. Kardeş okulumuzdan gelen talep üzerine yüzlerce koli kırtasiye ve gıda yardımı, ihtiyacı bulunan çocuklarımıza ve ailelerine bizzat sosyal sorumluluk gönüllüsü mağaza çalışanlarımız tarafından dağıtılmıştır. Okul müdürü ve yardımcısından okul hakkında bilgi alınmış ve daha sonra benzer katkılar için işbirliğine gidilmesi kararı alınmıştır.

Erdoğan Şahinoğlu İlk Öğretim Okulu

Erdoğan Şahinoğlu İlk Öğretim Okulu Futbol Takımı yeni üniformaları ile
- Esenevler mağazamızın yakınında bulunan Kardeş okulumuz olan Erdoğan Şahinoğlu İlk Öğretim Okulu’ndan gelen istek doğrultusunda sosyal sorumluluk temsilcilerimiz okul ile iletişim kurmuş ve okulun futbol takımı için üniforma ihtiyacı olduğu tarafımıza iletilmiştir. Bu yetenekli ve başarılı çocuklarımızın isteği, derhal değerlendirilmiş ve hızlı bir biçimde formaların bedeli sosyal sorumluluk fonumuzdan karşılanmıştır. Çocuklarımızın eğitime olduğu kadar spora da ihtiyaçları olduğu ve bu yararlı aktivete de onlara destek olmak bizi mutlu etmiştir.

- Okul müdürü tarafımızdan daha Milli Pazara, eğitime katkılarından dolayı teşekkür belgesi verilmiştir.


Belgeyi büyütmek için üzerine tıklayınız


Milli Pazar, As Merkezde düzenlenen gençlik festivaline sponsor olarak katıldı
Eğitime ve Topluma Katkı çalışmalarımız sürecektir.

Daha aytıntılı bilgi için tıklayın

20 Nisan 2007 Cuma

Milli, 23 Nisan Şenliği
16 Nisan 2007 Pazartesi

Tüketici Kulübü Nisan’da da kazandırıyor.Milli Pazar Tüketici Kulübü üyeleri Nisan Ayında da kazanmaya devam ediyor. Nisan ayında, gizli müşteri kontrol formu gönderen bir Tüketici Kulübü üyemiz, Braun Tansiyon aleti ve MedLine Sağlık Hizmetlerinden 1 yıllık özel sağlık hizmeti kazanıyor. Kazanmak için yapmanız gereken tek şey, tüketici kulübümüzdeki Gizli Müşteri Kontrol formunu göndermek. Mağazamızı daha çok ziyaret edip, daha çok kontrol formu gönderen müşterimiz, kazanma şansını yükseltiyor.

Ayrıca Önerilerim kısmından bize tavsiye ve düşüncelerini yollayan müşterilerimiz de bizden süpriz hediyeler kazanacaklar.

Milli Pazar ile her zaman kazanacaksınız.

Mart ayında çamaşır makinesi kazanan talihlimizi görmek için tıklayın

Tüketici Kulübü Mart ayı talihlisi

3 Nisan 2007 Salı

Çılgın Çarşamba coşkusu başladıMilli Pazar’da artık Çarşamba günleri de indirim ve süpriz coşkusu var.

28 Mart gününnden itibaren başlayan Çılgın Çarşamba’ya, gösterdiğiniz yoğun ilgi için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Bundan sonra her Çarşamba Milli Pazar’da “Çılgın Çarşamba” coşkusu devam edecek. Siz de katılın, siz de kazanın.

Her Çarşamba Mili Pazar’da Çılgın Çarşamba. Çarşamba günleri mağazalarımızda inanılmaz indirimler, süpriz ürünler, süpriz setler, hediyeli ürünler sizi bekliyor. Meyve-Sebze, Şarküteri-Sütlük, Bakliyat-Çerez reyonlarında süper fiyatlar sizleri bekliyor.

Çılgın Çarşamba coşkusunu yaşamak için mağazalarımızı mutlaka ziyaret edin. Çarşamba günü, mağazamıza uğrayın, hafta içi de kazançlı çıkın.

Daha Yeni Kayıtlar Önceki Kayıtlar Ana Sayfa

Modified by Blogcrowds